Mina olen Mae, sündinud ja kasvanud Tartus, aga elanud juba aastaid Sitsiilias, Palermos.
Turismiga olen tegelenud kogu oma teadliku elu ja kuna elu on olnud juba piisavalt pikk, siis selle aja jooksul on saanud külastada palju huvitavaid maid ja kohti ning kohtuda paljude toredate inimestega. No eks vahel satub mõni vähetoredam ka hulka, aga neid on õnneks üsna üksikuid.
Millega ma siis tegelen:
* Aitan broneerida majutust, transporti, toitlustust ja muid turistile vajalikke teenuseid nii Sitsiilias kui ka mujal Itaalias.
* Koostan vastavalt tellimusele reisiprogramme gruppidele (ka temaatilisi - ja koolitusreise). Samuti olen abiks reisi läbiviimisel. Minu "lemmikmaa", mida ma kõige parmemini tunnen ja tean, on muidugi Itaalia, aga olen reisigruppe teinud ka Montenegrosse, Horvaatiasse, Sloveeniasse, Maltale, Hispaaniasse, Türki, Tuneesiasse ja Tansaaniasse.
* Juhin ise 9-kohalist väikebussi (ja loomulikult ka autot), kui on tarvis "emakeelset" transporditeenust Sitsiilias.
* Pakun nii reisisaatja- kui ka giiditeenust. Kuna räägin ka vene, inglise ning soome keelt, siis kui tegemist on erinevatest rahvustest nn."segagrupiga", oleme ka alati hakkama saanud.
* Korraldan ka ise grupireise, millede programme võite näha siin minu kodulehel. Kui teil on olemas oma reisiseltskond, on neid samu reisiprogramme läbi viia ka teile sobival ajal.
* Võin olla abiks tõlkimisel itaalia keelest, mida valdan vabalt nii kõnes kui kirjas.
Seega kui arvate, et saan abiks olla, võtke julgesti ühendust ja üritame reisiplaanid koos paika panna.

Minuga saab ühendust telefonidel:
56846370 (Eesti) ja
+39 3392437077 (Itaalia)
E-mail: mae@sitsiilia.eu
messenger: Mae Merusk

Olen registreeritud Eestis turismifirmana:
OÜ Greta
Äriregistri kood: 14844434