sitsiilia

Suusareis Itaaliasse Dolomiitidesse 13.02. – 20.02. 2021.

13.02.,laupäev – Lennuk väljub Tallinnast kell 21.20 ja jõuab Bergamosse kell 23.20 . Transfeer bussiga Pozza di Fassasse (250 km). Majutumine appartmentidesse.

14.- 19.02. – Suusapäevad. Pozza di Fassa aub Trentino maakonnas ning on üks Fassa oru küladest. Külas on suusalaenutused, kauplused ja mitmeid restorane ning kohvikuid. Samuti asub selles külas piirkonna ainus valgustatud mägi, kus on kahel päeval nädalas võimalik suusatada ka õhtuti. Tõstukid on majutustest 200-300 meetri kaugusel ning erinevate keskuste vahel käib ka suusabuss, mille peatus asub kohe küla keskel.

20.02.,laupäev – Kell 11.00 transfeer  Bergamo lennuväljale. Lennuk väljub kell 16.55 ja jõuab Tallinnasse kell 20.55.

Hind 320.-eurot sisaldab: majutuse appartmendis (7 ööd), bussitransfeeri Bergamo lennujaam - Pozza di Fassa - Bergamo lennujaam, eesti keelse reisijuhi teenused koha peal.

*Lennupileti saate muretseda Ryanairi kodulehelt www.ryanair.com. Kui lendate teiste lennukompaniidega, siis paluks sellest eelnevalt teada anda ning transfeer Bergamo lennuväljalt Pozzasse väljub kell 23.45.
*Appartmendid koosnevad kahest või kolmest magamistoast, kööginurgaga elutoast ning dushiruumist & WC-st.  Kolme magamistoaga appartmendis on kaks dushirmuumi. Kõik magamistoad on 2-inimese toad (mõnedesse on soovi korral võimlik panna ka lisavoodi). Osades appartmentides on elutoas diivanvoodi, kuhu võib majutada 1-2 inimest (soodustus 50.-eur inimese kohta). Sellist majutusvarianti saab kasutada, kui appartmenti majutub perekond või omavahel tuttavad inimesed. Appartmentide pilte, kirjeldusi ja saadavust saab näha ülelolevatelt linkidelt. Reisi tellides tuleks kohe ära märkida ka appartmendi number, kuhu majutuda soovitakse.

*Kui magamistuppa majutub ainult üks inimene, siis on ühese toa lisamaks 125.-eurot/nädal.

*Appartmentides on voodipesu ja tekid-padjad aga puuduvad käterätikud, wc paber ja puhastusvahendid. Need tuleb endal kohalikust marketist hankida.

*Kööginurgas on pliit, külmutuskapp ja toidunõud. Enamikes appartmentides ka nõudepesumasin ja pesumasin. Kõikidel on võimalik kasutada ka suusaruumis paiknevat pesumasinat.

*Lahkudes tuleb appartment jätta heasse korda, viia välja prügi ning pesta nõud. Lisaks maksta 40.-eur lõpukoristustasu/appartmendi kohta. Samuti tuleb tasuda koha peal ka turismimaks 0.70.-eur/inimene/öö (4.90.-eur/inimene/nädal).

*Itaalias ei tunta kuivatuskappe. Maja keldrikorrusel on saapakuivatus ja suushoidla.

*Soovi korral ja lisatasu eest võimalik majutus ka hotellises **/***/**** koos hommiku - ja õhtusöökidega. Küsi hinnapakkumist!

*Infot suusakeskuse kohta saab: www.dolomitisuperski.com

*Tõstukipilet Dolomiti Superski (6 päeva): täiskasvanu: 313.-eur; laps (sündinud pärast 30.11.2003): 219.-eur; seenior (sündinud enne 30.11.1954): 282.-eur . Väiksema lapse (kuni 8.nda eluaastani, sündinud peale 30.11.2011.) tõstukipilet on tasuta, kui temaga on kaasas vähemalt üks täishinnaga tõstukipileti ostnud täiskasvanu (Antud on 2019/2020 hooaja hinnad, need võivad 2021.aastaks pisut muutuda. Kui uued hinnad on olemas, saavad need koha ka reisiprogrammi üles pandud).