Sitsiilia

Maitseained ja -segud

Siin all leiate mitmeid erinevaid kuivatatud maitseainesegusid roogade maitsestamiseks. Lihamaitseaineid võib kasutada nii liharoa küpsetamise ajal kui ka pärast peale raputamiseks. Pastamaitseained seevastu tuleb pannil õlis kergelt kuumutada, pasta keeta ja kurnata ning valada see siis pannile juba maitsestatud õli hulka, segada ja roog ongi valmis. 


Soola ja pipratopsid, käsitsi maalitud Monreale keraamika. Ühe topsi hind 11.-eurot, kaks topsi koos 20.-eurot.
Pikantne maitsesegu lihale kuivatatud kirsstomati ja tšillipipraga (purustatud tomat, sool, oregano, basiilik, küüslauk, rosmariin, metsik fenkoli, tšillipipar, tüümian, majoraan).  100 grammine pakk 6.-eurot


Maitsesegu lihale kirsstomatiga (purustatud tomat, sool, oregano, basiilik, küüslauk, tüümian, majoraan, rosmariin, metsik fenkoli). 100 grammine pakk 6.-eurot.


Terav maitsesegu pastale datterino tomati ja tšillipipraga ( purustatud tomat, küüslauk, basiilik, sool, oregano ja tšillipipar). 100 grammine pakk 6.-eurot


Terav maitsesegu pastale kirsstomati ja tšillipipraga ( purustatud tomat, küüslauk, basiilik, sool, oregano, tšillipiar) 100 grammine pakk 6.-eurot.


Maitsesegu pastale datterino tomatiga ( purustatud tomat, küüslauk, basiilik, sool, oregano). 100 grammine pakk 6.-eurot.


Maitsesegu pastale kirsstomatiga (purustatud tomat, küüslauk, basiilik, sool ja oregano). 100 grammine pakk 6.-eurot.


Kuivatatud küüslaugulaastud. 60 grammine pakk, 3 eurot.


Purustatud terava tšillipipra kaunad koos seemnetega.  100 grammine pakk 3.-eurot


Fenkoliseemned. 100 grammine pakk 3.-eurot


Spagetimaitseaine (petersell, küüslauk, tšillipipar). 100 grammine pakk 3.-eurot.