Sitsiilia

Seebid

Aeolie saarte naturaalsetest toorainetest valmistatud seebid, mis on valmistatud nn. "külmtehnikas" ehk siis seebimassi ei ole keedetud vaid ainult segatud. Seega säilitavad kõik koostisained oma esialgsed omadused.
Seep merevetikatega (kõikidele nahatüüpidele, pingutab ja toniseerib nahka, soovitatav ainult kehaseebina) 100 grammi 5.-eurot.


Seep teo limaga (kõikidele nahatüüpidele, nahka pingutav ja silendav, sobib kasutada naha pigmendilaikude puhul)  100 grammi 5.-eurot.


Seep aloe veraga (kõikidele nahatüüpidele, kasutatav nii näo - kui ka kehaseebina, toidab ja niisutab nahka, rahustab nahka peale päevitamist, sobib hästi lastele) . 100 grammi 5.-eurot.


Seep india viigikaktuse viljaga (kõikidele nahatüüpidele, parandab probleemset nahka, viigikaktuse viljadega on saartel alati ravitud ka mitmesuguseid põletikke). 100 grammi 5.-eurot.


Seep Eolie saarte lilledega (kõikidele nahatüüpidele, rahustav ja stressi maandav, seebile annavad värvi ja lõhna erinevate liilede õielehed, soovitav kasutada kehaseebina). 100 grammi 5.-eurot.


Seep eeslipiimaga (kõikidele nahatüüpidele, kasutatud ka minevikus nahka "noorendava" seebina). 100 grammi 5.-eurot.


Seep lavendliga (kõikidele nahatüüpidele, rahustava ja stressivastase toimega, sisaldab lavendliosakesi). 100 grammi 5.-eurot.


Seep sidruniga (sobib hästi rasusele nahale, värskendab ja rahustab nahka). 100 grammi 5.-eurot.


Seep pimsskiviga (kõikidele nahatüüpidele, sisaldab pimmskivi ning teepuuõli ning sobib naha kergeks koorimiseks). 100 grammi 5.-eurot.


Seep mandlitega (kuivale ja tundlikule nahale, rikas antioksüdantse toimega vitmaiinide poolest). 100 grammi 5.-eurot.


Seep oliiviõliga (kuivale ja tundlikule nahale, nahka pehmendava toimega) 100 grammi 5.-eurot.


See Panarea saare õielehtedega (kõikidele nahatüüpidele, värvi ja aroomi annavad Panarea saare õielehed). 100 grammi 5.-eurot.


Seep laavakiviga (laavakivi tükikestega kooriv seep, sobib hästi kaustada "probleemsetes" piirkonades nagu küünarnukid, labajalad, põlved), näole ei soovitata, lavendlilõhnaline). 100 grammi 5.-eurot.


Seep vulkaanilise mudaga (kõikidele nahatüüpidele, sügavpuhastav ja nahka rahustav, sobib ka nahaprobleemide korral). 100 grammi 6.-eurot.


Seep Malvasia viinamarjaga (kõikidele nahatüüpidele, magusa viinamarjalõhnaga). 100 grammi 6.-eurot.


Seep laavatuhaga (sisaldab purustatud laavatuhka Strombili saarelt, keha õrnaks koorimiseks, ei sobi väga tundlikule ja õrnale nahale). 100 grammi 5.-eurot.


Seep Vulcano saare väävliga (sobib rasusele nahale, hea akne ja muude nahaprobleemide vastu). 100 grammi 5.-eurot.


Seep apelsiniga (apelsinilõhnaline seep kõikidele nahatüüpidele). 100 grammi 5.-eurot.


Seep väävli ja kaneeliga (sobiv rasusele nahale nahaprobleemide ja akne korral). 100 grammi 5.-eurot.