sitsiilia

Ekskursioonid Palermost

Korraldan Palermost päevaseid ekskursioone Sitsiilia eri paikadesse. Saar on küll suur ja igale poole ühe päevaga ei jõua, aga ka siin ümbruses on nii mõndagi vaadata.
Ülal on linkidena toodud ekskursiooniprogrammid, mis pole loomulikult sellised, mida soovi korral pisut muuta ei saa. Kliendi huvidega saab alati arvestada.
Ekskursioonid toimuvad 5-kohalise uue ja mugava Citroen Spacetourer väikebussiga. Suuremate reisiseltskondade puhul tuleb teha juba hinnakalkulatsioon, sõltuvalt inimeste arvust ja ekskursioonimarsruudist.
Ekskursooni hind, mis on antud igal programmil all eraldi välja toodud, sisaldab: transporti (alguse - ja lõpuga kliendi ööbimiskohast, mis asub Palermos või siis mitte kaugemal kui 10 km linnast) kogu ekskursiooni ulatuses (s.h.kütus, parklad, teemaksud) ja giiditeenust. Hind ei sisalda toitlustamist ega sissepääsemakse muuseumitesse, arheoloogilistele aladele jms.
Lisakulutused, mis võivad päeva käigus ette tulla, on samuti kõikide ekskursiooniprogrammide all kirjas.
Võimalik on teha ka mitmepäevaseid ekskursioone, sellistel juhtudel teen hinnakalkulatsiooni vastavalt kleindi soovidele.